Csatlakozz a magyarországi szépségipar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez az
Alveola Kft-hez! Mi vagyunk a Solanie, Long Lashes, Eredeti Aloe Vera, X-Epil és JimJams
termékek megalkotója és gyártója. 30 éves szakmai tapasztalatunkkal, sajátmárkás
termékeinkkel és forgalmazott világmárkáinkkal aktív részesei vagyunk a hazai
professzionális kozmetikai és lakossági szépségpiacnak.

Légy Te is egy olyan csapat része, amely együttműködve, csapatszellemben dolgozik és
magas szintű szakmai munkát végez!

Jelentkezz együttműködő, magas szakmai szinten teljesítő csapatunkba:

Ügyfélkapcsolati munkatárs – SAP adminisztrátor (gyakorlattal)

munkakörbe

Feladataid lesznek:

  • Cikktörzs adatok kezelése SAP Business One vállalatirányítási rendszerben
  • Árlisták és vevőlisták kezelése
  • Kedvezmények beállítása
  • Forgalmi statisztikai adatok, kimutatások, vezetése, Excel táblázatok készítése
  • Piackutatás: információk folyamatos gyűjtése, elemzése, javaslatok megfogalmazása a termékszortiment, ügyfélmanagement fejlesztésére vonatkozóan
  • Konkurencia figyelés ; közvetlen és közvetett versenytársak figyelése, adatgyűjtés a tevékenységükre vonatkozóan.
  • Ügyfélkezeléssel járó adminisztráció pontos vezetése
  • Proaktív ügyfél-kapcsolattartás az üzletfejlesztés elősegítése és a jó kapcsolat fenntartása érdekében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Munkafolyamatokhoz kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok folyamatos ellátása, végrehajtásuk elősegítése

Téged keresünk, ha a következőkkel rendelkezel:

  • SAP Business One MRP modul ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3-5 éves tapasztalat
  • Microsoft Office programok magabiztos ismerete (Excel)
  • Minimum középfokú végzettség
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság

Személyes kompetenciáid:

  • Proaktív gondolkodásmód
  • Precíz, határidős munkavégzés
  • Stratégiai elemző gondolkodásmóddal bír, és képes egységbe foglalni a feladatokat

Előnyök a felvétel során:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Kozmetikai ipar ismerete

Amit az Alveola Kft. nyújt:

  • Fejlődési lehetőség egy stabil hátterű, a piacon meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan növekvő gyártó és kereskedelmi magyar vállalkozásban
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • Éves bónusz
  • Egyéb céges juttatások
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus fiatal csapat
  • Munka-magánélet egyensúly maximális biztosítása
  • Azonnali kezdés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV kerület

Fényképes önéletrajzod, cégre szabott motivációs leveled, a fizetési igény megjelölésével kérjük küldd el az alábbiakban:

A pályázatot csak ezen dokumentumok és információk feltüntetésével tudjuk befogadni.
Állásjelentkezésed beküldésével hozzájárulsz abban foglalt személyes adataid kezeléséhez az Alveola adatkezelési tájékoztatójában foglaltak szerint. Adatkezelésünkről az oldalunkon olvashatsz részletesebben.

Pozíció: Ügyfélkapcsolati munkatárs – SAP adminisztrátor (gyakorlattal)